У STUDIO1 діє перелік заходів і обмежень у зв'язку з коронавірусом (COVID-19).
Уточнюйте за телефоном в адміністратора.
45 квадратних метрів індустріального простору. Іржава стіна з декількох металевих секцій із заклепками; велика бетонна стіна; чорні двері стилістично оформлені водопровідними трубами; стара цегла; сітка і старі сітчасті ворота; золота стіна, зібрана з дев'яти квадратних блоків; гармонійні вставки старої цегли.
Набір стандартних паперових фонів; зона для гриму.
Базове освітлення у фотостудії: 3 моноблока Profoto D1 500 Air з різноманітними насадками.
Бронювання залу
Додаткові націнки на оренду фотостудії:
Можлива готівкова та безготівкова форми оплати оренди.
Бронюючи студію, Ви приймаєте правила оренди фотостудії.
Додаткові можливості та обладнання:
Правила Оренди фотостудії
Скасування оренди фотостудії
Ви можете скасувати оренду фотостудії не пізніше ніж за 48 годин. При скасуванні замовлення менш ніж за 48 годин, орендар повинен сплатити 50% вартості замовлення, а при скасуванні менше ніж за 24 години — 100% вартість замовленого часу. Умови скасування резерву більше 4-х годин обговорюються індивідуально з менеджером студії.
Запізнення на зйомку
Початком оренди фотостудії вважається заявлений у замовленні час, а не час фактичної появи фотографа у студії. Запізнення на зйомку і її передчасне закінчення не знижують загальну вартість послуг. Часом закінчення оренди вважається час, коли орендар залишає студію, а не коли закінчує зйомку. Будь ласка, залишайте собі необхідний час для зборів і поважайте колег.
Змінне взуття
Відвідування фотостудії можливе тільки у змінному взутті, при відсутності якої орендар змушений буде користуватися змінним взуттям студії (капці). Зверніть увагу, вимога до чистоти відноситься також до взуття, в якій знімаються моделі.
Чистота на знімальному майданчику
Орендарі повинні дотримуватися чистоти на знімальному майданчику і погоджувати з адміністрацією, якщо сюжет фотосесії передбачає подальше прибирання. В цьому випадку можлива націнка.
Справність техніки
Перед початком використання студії ми просимо ознайомитися з правилами оренди і перевірити справність техніки. Негайно повідомте адміністратору в разі проблем з приладами. Після закінчення оренди адміністратор перевіряє справність студійного обладнання. У разі псування орендар зобов'язаний оплатити вартість зіпсованого обладнання та аксесуарів.
Паперові фони
У вартість оренди входить використання паперових фонів з можливим забрудненням. Псування, пошкодження фонів оплачуються з розрахунку 250 гривень за погонний метр. При бажанні ви можете скористатися новим фоном, вартість складе 250 гривень за погонний метр по підлозі.
Можливість продовження оренди
Перед початком зйомки адміністратор повідомить про час приходу наступних клієнтів і можливість продовження оренди. Крок тарифікації при продовженні оренди — 30 хвилин.
Налаштування обладнання
У вартість оренди входить використання паперових фонів з можливим забрудненням. Псування, пошкодження фонів оплачуються з розрахунку 250 гривень за погонний метр. При бажанні ви можете скористатися новим фоном, вартість складе 250 гривень за погонний метр по підлозі.
Кількість знімальної команди
У випадку, якщо знімальна команда становить 7 і більше осіб, це вимагає погодження з адміністрацією і передбачає націнку 15%.
Мінімальний час оренди
Мінімальний час оренди одного залу — 2 години. Бронювання студії проводиться після передоплати 50% вартості замовлення.
Фотозйомка з тваринами
Фотозйомка з тваринами вимагає попереднього погодження з адміністрацією.
Заїзд автотранспорту на територію
Заїзд автотранспорту на територію оплачується в розмірі 10 грн за кожне авто. Оплата здійснюється після закінчення зйомки адміністраторам Studio1 відповідно до кількості зазначених пропусків.
Куріння
Курити і розпалювати відкритий вогонь в приміщенні суворо заборонено. Штраф 1000 гривень.
Запис чистого звуку не можливий.